Úvod -> Obchodné podmienky

Vyhľadávanie         [+/-] nastav
Ponuka
Akcie, ponuky
Sortiment výrobcov
TOP produkty
Zväčšiť
Stmievač do LED lišty dotykový 0-100% - OFF +pamäť
Dotykový stmievač / spínač určený pre priamu montáž do AL profilov. Pre ovládani...
PLU: 71003 Cena: 6.55 €

Zväčšiť
Filter LTE pre DVB-T - FTD-800
LTE Filter proti rušeniu GSM / 4G LTE signálom. Filtruje kmitočty DVB-T vysiel...
PLU: 57943 Cena: 6.55 €

Zväčšiť
GSM Držiak MT Univerzálny - CG-07003
Univerzálny držiak na mobil - prívesok na krk • držiak o veľkosti platobnej ka...
PLU: 50482 Cena: 4.70 €

Zväčšiť
BU808DFX TO218 isol /Testované/
Novšia overená a spoľahlivá náhrada za BU808DFI. Náhrada aj za 2SC5388.
PLU: 53376 Cena: 4.30 €

Zväčšiť
Stmievač do LED lišty dotykový 0-100% - OFF
Dotykový stmievač / spínač určený pre priamu montáž do AL profilov. Pre ovládani...
PLU: 62833 Cena: 5.95 €
Výpredaj VN transformátorov
Dôveryhodná firma Gold

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky platné od 1.2.2016

V záujme lepšej spolupráce a predchádzaniu nedorozumeniam prosíme prečítajte si pozorne tieto informácie:

Objednávky:

Pracovná doba: Po - Pia: 7.00-16.00 hod.

Doporučujeme pre objednávanie tovaru využívať i-shop.
Internetové objednávky sú jednoznačné a sú vybavované prednostne.

Objednávka musí obsahovať:

  • úplnú a presnú fakturačnú adresu (prípadne vaše zákaznícke číslo), telefonické spojenie (pre možnosť konzultácie v prípade nečitateľnosti objednávky (faxu), ponuky ekvivalentov atď.)
  • adresu pre doručenie – iba ak je rozdielna od fakturačnej
  • presný názov tovaru podľa nášho katalógu, (prípadne Aswo kód) počet kusov, cenu
  • oznámenie zmluvnej ceny, ak táto bola predtým dohodnutá
  • dostatočnú technickú špecifikáciu tovaru (napr. originálne objednávacie číslo podľa servisného manuálu, originálne číslo videohlavy, VN trafá, prípadne typ puzdra, prevedenie ak to z označenia súčiastky nie je dostatočne zrejmé, alebo hrozí jej zámena)
  • spôsob vybavenia zákazky (obvykle Slovenská pošta alebo UPS na dobierku, ako aj možnosť alebo nemožnosť delenia objednávky)
  • organizácie a firmy ďalej uvedú: IČO, DIČ (platcovia DPH)
  • kontaktnú a oprávnenú osobu
  • Podpis, pečiatku firmy, organizácie

Kópia objednávky z i-shopu je kvôli Vašej kontrole automaticky zasielaná aj na Vašu emailovú adresu. Ak požadujete potvrdenie objednávky emailom, je potrebné to uviesť v objednávke. Objednávky emailom, i-shopom alebo telefonické je možné stornovať do 1 hodiny. Storno objednávky je potrebné zaslať emailom. Tovar ktorý je na špeciálnu objednávku (neskladové položky) a bol už pre Vás objednaný, nie je možné stornovať ani vrátiť! Pri objednávke neskladových položiek, alebo väčšieho množstva tovaru ako je pre nás bežné, môže byť požadovaná platba vopred.
Vyhradzujeme si právo odmietnuť objednávku ak dodacia doba alebo podmienky objednávky sú pre nás neprijateľné, alebo má zákazník voči nám finančné záväzky.
Pri objednávkach do 9,99 € s DPH je účtovaný vyšší manipulačný poplatok, preto doporučujeme zvážiť rentabilnosť takýchto objednávok s nízkou hodnotou.

Ceny tovaru:

Ceny na našich WWW stránkach sú vrátane DPH. Plnenie objednávky je v aktuálnych cenách v našej databáze, alebo na internete v čase doručenia objednávky (i-shop je denne aktualizovaný: ceny aj skladové množstvá) pokiaľ nebola dohodnutá iná cena, prípadne vypracovaná cenová ponuka. Pri telefonických objednávkach doporučujeme informovať sa na aktuálnu cenu tovaru. Predíde sa tým nedorozumeniu pri zvýšení ceny, prípadne budete milo potešení nižšou cenou. Vyhradzujeme si právo zmeny cien o ±5-10% bez predchádzajúceho upozornenia. Ceny sa menia priebežne podľa aktuálneho nákupu (bežne aj smerom dole). Ceny zobrazené v i-shope platia iba pre tovar a množstvo ktoré je skladom. Vyšší nárast cien konzultujeme so zákazníkom. Akciové ceny platia počas trvania akcie alebo do vypredania tovaru. Tovar zasielame na dobierku alebo predfaktúru. Platba na predfaktúru je možná iba v odôvodnených prípadoch a pre hodnotu tovaru vyššiu ako 100€. V zásielke spolu s tovarom obdržíte faktúru, ktorá je súčasne dodacím listom, prípadne záručným listom. Firma je platcom DPH.

Upozornenie: Tovar v košíku až do odoslania objednávky nie je pre Vás rezervovaný!

Upozornenie: Pri niektorých položkách nemusí byť uvedená predajná cena. Sú to položky, ktoré sú v štádiu naskladňovania tovaru, alebo nie sú skladom a dochádza u nich k výrazným a častejším zmenám v nákupných cenách. Objednávka takýchto položiek je nami akceptovaná až po našom upresnení predajnej ceny a jej spätnom potvrdení emailom od zákaznika. V opačnom prípade, alebo bez odsúhlasenia aktuálnej ceny budú tieto položky z objednávky zrušené.

Zľavy:

Tovar máme rozdelený do tovarových skupín podľa ich určenia a cieľovej skupiny odberateľov.

Anténna technika, konektory, káble Pre požiadanie/získanie cenovej hladiny VOC v týchto skupinách je potrebné mať primeraný počet objednávok v odpovedajúcej hodnote pre danú tovarovú skupinu.Pri prvých nákupoch musí byť z objednávky zjavné, že tovar slúži pre ďalší predaj. Počet kusov, položiek alebo výška objednávky musí tomu odpovedať!
Biela technika
GSM príslušenstvo a ND
Diaľkové ovládače
Schémy, katalógy, literatúra
Elektronické stavebnice
Elektronické súčiastky a diely pre servis Pre požiadanie/získanie VOC cien v tejto skupine je potrebný ročný odber min. 663,88 € bez DPH. Skôr je možné získať túto VOC hladinu ak je vopred zrejmé, že tento limit bude bezpečne splnený

Zákazník ktorému bude pridelená VOC cenová hladina na elektronické súčiastky automaticky získava všetky VOC cenové hladiny pre všetky ostatné tovarové skupiny. Pri ročnom odbere nad 3319,39 € bez DPH je možné získať ďalšiu percentuálnu zľavu. Zľava má trvalejší charakter. Odbery sú vyhodnocované niekoľko krát ročne. Pri výraznejšom poklese odberov bude táto zľava alebo VOC hladina odobraná. Zľavu 5-10% je možné získať (po dohode) pri jednorazovej objednávke nad 331,94 € bez DPH. (To neplatí pre zákazníkov ktorí už majú priznanú percentuálnu zľavu). O zľavu (cenu dohodou) je možné požiadať aj pri objednávke väčšieho množstva kusov z jednej položky. Pri objednávke kde bola dohodnutá cena alebo veľkej objednávke kde bola dohodnutá individuálna cena alebo vypracovaná cenová ponuka pre daný obchodný prípad, nie je už poskytovaná ďalšia percentuálna zľava. Registrovaným zákazníkom sa po prihlásení v i-shope zobrazujú im priradené ceny automaticky.

Expedícia:

Väčšinu súčiastok a ND máme skladom a tovar expedujeme čo najskôr (maximálne na ďalší pracovný deň) pokiaľ nie je dohodnuté inak, alebo nie je iný vážny dôvod (napr. neúplne vybavená objednávka a príjem nového tovaru o 1-2 dní). Rovnako záleží od množstva prijatých objednávok pred Vašou objednávkou. Dobou vybavenia sa vždy rozumie časové rozmedzie počas pracovných dní po obdržaní objednávky do podania zásielky na poštu. Objednávky evidujeme 30 dní. V prípade, že predpokladaný termín vybavenia objednávky je dlhší ako 30 dní, zákazníka informujeme a objednávku evidujeme iba s jeho súhlasom. Ak nie je možné vybaviť objednávku naraz, bude expedovaná po častiach v závislosti od termínov dodania tovaru, podľa nášho uváženia s ohľadom na požiadavky zákazníka pokiaľ nie je dohodnuté inak.

Uzávierka objednávky tovaru ASWO ktorý nie je skladom je každý deň o 15,00 hod. Tovar ASWO je objednávaný denne, dovoz tovaru je 5x týždenne, termín dovozu k nám je uvedený pri jednotlivých položkách (ak je známy).
Objednávky tovaru od iných dodávateľov sú priebežné alebo individuálne. V takýchto prípadoch je potrebné o termíne dodania informovať sa emailom. Všetky termíny dostupnosti (dostupnosť=skladom u nás), sú predpokladané, zvyčajne, obvykle. Nie je možné ich považovať za 100% záväzný termín.

Ostatné:

Technické parametre sú prevzaté od výrobcov alebo z iných katalógov a sú iba informatívne. Obrázok sa môže mierne líšiť (nie podstatným spôsobom) od skutočnosti. Tovar, súčiastky, náhradné diely označené v NÁZVE tovaru "orig.", "originál" alebo originálnym objednávacím kódom daného výrobcu ZARIADENIA pochádzajú zo skladov tohto výrobcu. Takto označený tovar má presne určený pôvod a tým aj ZARUČENÚ KVALITU a funkčnosť. Súčiastky bez označenia, alebo s iným označením, prípadne skratkami, sú nakupované od rôznych dealerov, predajcov, alebo je to uvedené na súčiastke.

Pre výrobcov a pri väčšom odbere platia ceny dohodou, alebo na Vašu žiadosť vypracujeme cenovú ponuku, ktorá musí obsahovať presný typ, množstvo a termín dodávky. Tovar zostáva majetkom firmy až do jeho úplného zaplatenia. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za neskoré dodanie alebo nedodanie tovaru zavinené prepravnou službou, vinou výrobcu, dodávateľa alebo iných nepredvídateľných prekážok. Objednaním tovaru alebo prevzatím zásielky kupujúci berie na vedomie a súhlasí s našimi obchodnými podmienkami.

Akékoľvek odchýlky od našich VOP musia byť vzájomne dohodnuté v príslušnej kúpnej zmluve. Dohoda o iných podmienkach a požiadavkách musí byť písomná a podpísaná predávajúcim. V opačnom prípade sú neplatné.

Adresa orgánu dozoru alebo dohľadu:

Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj
Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov 1

Ochrana osobných údajov

Zaručujeme plnú ochranu Vašich osobných údajov pred zneužitím. Všetky informácie, ktoré uvediete o svojej osobe, sú chránené v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje nebudú poskytnuté tretím stranám s výnimkou údajov ktoré sú nevyhnutné pre doručenie vašej zásielky.

Prístup registrovaného kupujúceho obchodu a možnosť objednávania sú chránené prístupovým heslom, ktoré pozná len registrovaný kupujúci. Za zneužitie prístupového hesla nenesie predávajúci žiadnu zodpovednosť.

Súčasťou obchodných podmienok sú Záručné podmienky.